23 September 2017
شما اینجا هستید صفحه اصلی-->مطالب
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

برگزاری جلسه کمیته رجیستری حوادث ترافیکی

جلسه کمیته رجیستری حوادث ترافیکی در مورخه 95.10.07 در سالن کنفرانس ستاد دانشگاه برگزار گردید.
شنبه 25 دي 1395

برگزاری کارگاه ایمنی و ترافیک ویژه دانشجویان توسط مرجع تخصصی توسعه دانش ترافیک

اولین کارگاه ایمنی و ترافیک ویژه دانشجویان با همکاری اساتید برجسته دانشگاهی در محل دانشکده بهداشت در دی ماه سالجاری در طی دو روز کاری برگزار گردید
شنبه 25 دي 1395

ابراز تاسف معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت در خصوص آمار کشته شدگان حوادث رانندگی

آقای دکتر ملک زاده در سخنرانی اخیر خود با اشاره به اهداف مورد نظر سازمان ملل در خصوص وضعیت کشورها در زمینه شاخصهای سلامت ،ارتقا امتیاز ایران در خصوص شاخصهای مختلف سلامت را مورد تاکید قرار داده اما وضعیت کشور را در زمینه تصادفات و تلفات ناشی از آن تاسف بار عنوان و بیان نمودند:
سه شنبه 30 آذر 1395

بازدید کارشناسان کارگروه ترافیک مجلس شورای اسلامی از روند فعالیتهای مرجع تخصصی توسعه دانش ترافیک

روز شنبه مورخه 22/8/1395 کارشناسان محترم کارگروه ترافیک مجلس شورای اسلامی که وابسته به مرکز پژوهشهای مجلس می باشند طی بازدید از مرجع تخصصی دانش ترافیک دانشگاه علوم پزشکی تبریز از روند طرح ها و فعالیتهای گسترده این مرکز در حوزه ترافیک و پیشگیری از آسیب حوادث جاده ای باخبر شدند....
سه شنبه 25 آبان 1395

سمینار دوره تربیت مدرس درس عمومی ایمنی و ترافیک در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

در حاشیه سمینار دوره تربیت مدرس درس عمومی ایمنی و ترافیک در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور اساتید برجسته از دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همدان،ارومیه،اردبیل و... طی مراسمی با حضور وزیر بهداشت جناب آقای دکتر هاشمی زنگ افتتاح کلاس ایمنی و ترافیک نواخته شد و از کتاب ایمنی و ترافیک نیز رونمایی گردید.
پنجشنبه 29 مهر 1395

زنگ ارتقای علمی دانش ترافیکی در کشور به صدا درآمد/همکاری حوزه سلامت و پلیس راهور

در سفر یک روزه وزیر بهداشت به استان آذربایجان شرقی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز و پلیس راهور کشور، از کتاب مرجع درس عمومی ایمنی و ترافیک رونمایی شد .
چهارشنبه 28 مهر 1395

اجلاس بین المللی جامعه ایمن (مشهد ایمن 2017)

با توجه به فعالیت های کلانشهر مشهد در عرصه ملی و حضور فعالانه در مجامع بین الملی و اجرای پروژه های متعدد در راستای ارتقاء ایمنی شهری و در راستای تعالی فرهنگ ایمنی، اجلاس بین الملی جامعه ایمن ( مشهد ایمن 2017) همزمان با برنامه های "مشهد ایمن2017" در تاریخ 16 الی 18 اسفند ماه سال جاری با حضور اساتید، پژوهشگران، مدیران، کارشناسان و کلیه علاقه مندان این حوزه برگزار خواهد شد.
شنبه 3 مهر 1395

برگزاری اولین جلسه کمیته راهبردی پروژه جامعه ایمن و مروج سلامت شهر سهند

اولین جلسه کمیته راهبردی پروژه جامعه ایمن و مروج سلامت شهر سهند در تاریخ 16/6/95 در محل استانداری آذربایجان شرقی تشکیل شد.
شنبه 20 شهريور 1395

کنفرانس 2016 توسعه جامعه ایمن و سمینار برنامه های جامعه ایمن

کنفرانس 2016 توسعه جامعه ایمن و سمینار برنامه های جامعه ایمن با محوریت توسعه برنامه جامعه ایمن پایدار درباره موضوعاتی از قبیل پیشگیری از آسیب، ارتقاء ایمنی و توسعه جامعه ایمن، در تاریخ 16 و 17 اکتبر 2016 در تایوان برگزار خواهد گردید.
چهارشنبه 10 شهريور 1395

تعداد 3051 مورد از مرگ و میر ثبت شده ناشی از تصادفات رانندگی توسط پزشکی قانونی آذربایجان شرقی مربوط به کشته شدگان رانندگی توسط کاربران خودرو می باشد.

 
شنبه 6 شهريور 1395