18 February 2018
شما اینجا هستید صفحه اصلیمطالب
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

برگزاری جلسه بررسی همکاریهای مشترک در زمینه طرحهای تحقیقاتی ملی در خصوص سیستم رجیستری ترافیک

جلسه مزبور در روز دوشنبه مورخه 09/12/95 به میزبانی مرکز تحقیقات پیشگری از آسیب حوادث جاده ای در دفتر ستاد دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه ،معاونت درمان دانشگاه ، جناب آقای دکتر لرنژاد( معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کشور) ،خانم دکتر حدادی ( رئیس اداره ارتقای ایمنی و پیشگیری از حوادث وزارت متبوع) ، رئیس مرکز تحقیقات به همراه جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز که دست اندر کار در امر ثبت حوادث ترافیکی و سیستم رجیستری می باشند برگزار گردید.
دوشنبه 16 اسفند 1395

برگزاری اولین دوره کشوری تربیت مدرس ایمنی و ترافیک

اولین دوره تربیت مدرس کشوری "ایمنی و ترافیک" با هدف آموزش و آشناسازی اعضای هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور در زمینه حوادث ترافیکی، استانداردها، ایمنی، قوانین و مقررات، اقدامات پیشگیری ...
دوشنبه 16 اسفند 1395

برگزاری جلسه مرور نحوه اجرای Road Traffic Registry در منطقه آمایش سرزمینی 2

جلسه مرور نحوه اجرای Road Traffic Registry در منطقه آمایش سرزمینی 2 "پایلوت کشوری رجیستری" در مورخه دوشنبه 25/10/95 در سالن جلسات مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی وزارت متبوع برگزار گردید.
يکشنبه 10 بهمن 1395

برگزاری جلسه کمیته رجیستری حوادث ترافیکی

جلسه کمیته رجیستری حوادث ترافیکی در مورخه 95.10.07 در سالن کنفرانس ستاد دانشگاه برگزار گردید.
شنبه 25 دي 1395

برگزاری کارگاه ایمنی و ترافیک ویژه دانشجویان توسط مرجع تخصصی توسعه دانش ترافیک

اولین کارگاه ایمنی و ترافیک ویژه دانشجویان با همکاری اساتید برجسته دانشگاهی در محل دانشکده بهداشت در دی ماه سالجاری در طی دو روز کاری برگزار گردید
شنبه 25 دي 1395

ابراز تاسف معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت در خصوص آمار کشته شدگان حوادث رانندگی

آقای دکتر ملک زاده در سخنرانی اخیر خود با اشاره به اهداف مورد نظر سازمان ملل در خصوص وضعیت کشورها در زمینه شاخصهای سلامت ،ارتقا امتیاز ایران در خصوص شاخصهای مختلف سلامت را مورد تاکید قرار داده اما وضعیت کشور را در زمینه تصادفات و تلفات ناشی از آن تاسف بار عنوان و بیان نمودند:
سه شنبه 30 آذر 1395

بازدید کارشناسان کارگروه ترافیک مجلس شورای اسلامی از روند فعالیتهای مرجع تخصصی توسعه دانش ترافیک

روز شنبه مورخه 22/8/1395 کارشناسان محترم کارگروه ترافیک مجلس شورای اسلامی که وابسته به مرکز پژوهشهای مجلس می باشند طی بازدید از مرجع تخصصی دانش ترافیک دانشگاه علوم پزشکی تبریز از روند طرح ها و فعالیتهای گسترده این مرکز در حوزه ترافیک و پیشگیری از آسیب حوادث جاده ای باخبر شدند....
سه شنبه 25 آبان 1395

سمینار دوره تربیت مدرس درس عمومی ایمنی و ترافیک در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

در حاشیه سمینار دوره تربیت مدرس درس عمومی ایمنی و ترافیک در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور اساتید برجسته از دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همدان،ارومیه،اردبیل و... طی مراسمی با حضور وزیر بهداشت جناب آقای دکتر هاشمی زنگ افتتاح کلاس ایمنی و ترافیک نواخته شد و از کتاب ایمنی و ترافیک نیز رونمایی گردید.
پنجشنبه 29 مهر 1395

زنگ ارتقای علمی دانش ترافیکی در کشور به صدا درآمد/همکاری حوزه سلامت و پلیس راهور

در سفر یک روزه وزیر بهداشت به استان آذربایجان شرقی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز و پلیس راهور کشور، از کتاب مرجع درس عمومی ایمنی و ترافیک رونمایی شد .
چهارشنبه 28 مهر 1395

اجلاس بین المللی جامعه ایمن (مشهد ایمن 2017)

با توجه به فعالیت های کلانشهر مشهد در عرصه ملی و حضور فعالانه در مجامع بین الملی و اجرای پروژه های متعدد در راستای ارتقاء ایمنی شهری و در راستای تعالی فرهنگ ایمنی، اجلاس بین الملی جامعه ایمن ( مشهد ایمن 2017) همزمان با برنامه های "مشهد ایمن2017" در تاریخ 16 الی 18 اسفند ماه سال جاری با حضور اساتید، پژوهشگران، مدیران، کارشناسان و کلیه علاقه مندان این حوزه برگزار خواهد شد.
شنبه 3 مهر 1395