24 September 2017
شما اینجا هستید صفحه اصلی-->مطالب
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

کنفرانس 2016 توسعه جامعه ایمن و سمینار برنامه های جامعه ایمن

کنفرانس 2016 توسعه جامعه ایمن و سمینار برنامه های جامعه ایمن با محوریت توسعه برنامه جامعه ایمن پایدار درباره موضوعاتی از قبیل پیشگیری از آسیب، ارتقاء ایمنی و توسعه جامعه ایمن، در تاریخ 16 و 17 اکتبر 2016 در تایوان برگزار خواهد گردید.
چهارشنبه 10 شهريور 1395

تعداد 3051 مورد از مرگ و میر ثبت شده ناشی از تصادفات رانندگی توسط پزشکی قانونی آذربایجان شرقی مربوط به کشته شدگان رانندگی توسط کاربران خودرو می باشد.

 
شنبه 6 شهريور 1395

آسیبهای دست شایعترین آسیبهای بدنی است که از 6.6% تا 29% کل آسیبها را به خود اختصاص می دهد.

 
پنجشنبه 4 شهريور 1395

ابراز رضایت معاونت آموزشی وزارت بهداشت از اقدامات کارگروه توسعه دانش ترافیک

معاون آموزشی وزارت بهداشت خبر داد: آموزش های مرتبط با حوادث ترافیکی و سلامت در کشور آغاز می شود
شنبه 23 مرداد 1395

اعلام کاندیدا برای ریاست شبکه آسیایی جوامع ایمن

طی نامه مرکز بین المللی حمایت از جوامع ایمن تبریز 2 نفر کاندیدا برای ریاست شبکه آسیایی جوامع ایمن به شرح ذیل معرفی گردیدند.....
يکشنبه 17 مرداد 1395

برگزاری نشست معاونین آموزشی و پژوهشی دانشگاههای منطقه 2 آمایش سرزمینی

جلسه معاونین آموزشی و پژوهشی دانشگاههای علوم پزشکی منطقه با حضور دانشگاههای علوم پزشکی تبریز، اردبیل، ارومیه و دانشکده علوم پزشکی مراغه روز شنبه مورخه 26 تیرماه دفتر معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار گردید.
سه شنبه 29 تير 1395

معاون بیماریهای غیرواگیر و سلامت روان سازمان جهانی بهداشت: مشارکت مردم از نقاط قوت اجرای برنامه پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر ایران است

معاون بیماریهای غیرواگیر و سلامت روان سازمان جهانی بهداشت ضمن تمجید از برنامه ملی ایران در پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر، گفت: این برنامه بر اساس شبکه بهداشت مراقبت های اولیه و پوشش همگانی سلامت بنا شده و دولت توانسته دسترسی به خدمات را در سراسر کشور را فراهم کند .
دوشنبه 28 تير 1395

مدرسه تابستانی

برگزاری مدرسه تابستانی با محوریت Injury Surveillance در سال 2017: مرکز بین المللی حمایت از جوامع ایمن تبریز در نظر دارد مدرسه تابستانی Summer school را در سال 2017 با همکاری اساتید بین المللی شبکه جهانی جوامع ایمن از کشورهای آمریکا، سوئد، کلمبیا و تایلند برگزار نماید.
پنجشنبه 10 تير 1395

تشکیل جلسه با پلیس راهور استان آذربایجان شرقی

جلسه ای با حضور جناب سرهنگ میکائیلی و جناب سروان پورابراهیم از پلیس راه استان آذربایجان شرقی و نیز ریاست مرکز تحقیقات و اعضای آن در تاریخ 30/3/95 برگزار گردید.
شنبه 5 تير 1395

فراخوان طرح تحقیقاتی

 پیرو تفاهم نامه اداره کل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی و مرکز تحقیقات پیشگیری از آسیب حوادث جاده ای در زمینه اجرای پروژه های تحقیقاتی مشترک بدینوسیله لیست اولویتهای طرحهای پژوهشی مرتبط با حوادث و مصدومیتهای ترافیکی به شرح ذیل ایفاد می گردد:
دوشنبه 24 خرداد 1395